LL.M.

Od roku 2016 nabízíme možnost studia v ryze právním oboru LL.M. (Master of Law) zaměřeném na na oblast veřejné správy (Public Law) nebo podnikového a obchodního práva (Corporate Law). 

Hlavní předností tohoto oboru je možnost nakombinovat si předměty studia dle vlastních potřeb a profesního zaměření. Na výběr je z více než 20 různých předmětů právního nebo organizačně manažerského charakteru. 

Cílem tohoto studijního programu pro manažery a vedoucí pracovníky je osvojení si konkrétních právních oblastí a problematik, které následně využijí v praxi. 

Pro manažery z veřejné správy jde o nadstavbové prohlubující studium s vysokou přidanou hodnotou v podobě rozebírání praktických případů a reálných kauz jednotlivými lektory. 

Pro manažery z komerční sféry jde o nadstavbové studium s vysokou přidanou hodnotou především v oborech, se kterými se denně setkávají při výkonu své funkce i když nejsou právníky. 

 

Program LL.M. je určen jak právníkům tak neprávníkům, obecně zvyšuje právní povědomí absolventů a dává jim možnost rychleji a efektivněji řídit lidi i procesy v organizaci. 


více informací o programu LL.M.  a podmínkách studia najdete zde

 

© Powered by W-System Studio s.r.o. 2013