skip to Main Content
+420 608 177 335 [email protected]

PhDr. Karel Voříšek

Jeden z nejznámějších a nejoblíbenějších televizních moderátorů, více než 35 let se pohybuje v médiích. Pracuje v TV Prima, dříve pracoval v TV NOVA a Československé televizi. Opakovaně získal ocenění v kategorii Osobnost zpravodajství. Je autorem 3 knih a zkušeným lektorem.

Mgr. Nicol Lenertová

Bývalá moderátorka zpravodajství na TV NOVA. Aktuálně tisková mluvčí zdravotní pojišťovny, dříve tisková mluvčí Středočeského kraje. Moderátorka komerčních akcí a PR manažerka.

 

Bc. Jan Brodský, DiS.

Zkušený profesionál se zkušenostmi z vedoucích pozic v oblasti PR, managementu a vzdělávání, který ovládá i teorii.  Oblastí jeho profesního zájmu je více než 10 let PR, Timemanagement, Etiketa a společenský protokol.
Autor mnoha odborných článků a knih.

Mgr. Vladimír Řepka

Tiskový mluvčí Ministerstva spravedlnosti. Dříve tiskový mluvčí Ministerstva práce a sociálních věcí, Ministerstva vnitra nebo Magistrátu hlavního města Prahy.

Mgr. Ing. Jiří Hořánek

Vzděláním právník a ekonom. Dlouholetý tajemník MěÚ a místostarosta . Přednáší v oblastech veřejné správy, vzdělávání úředníků a členů zastupitelstev ÚSC.

Mgr. Tereza Coufalová, MBA

Absolventka FF UK. Celý profesní život se věnuje personalistice. Mnoho let vedla personální odbor Magistrátu města Plzně, nyní je tajemnicí MěÚ Planá.

JUDr. Jan Horník, Ph.D.

Právník a VŠ pedagog, bývalý vedoucí pracovník Ministerstva vnitra a Úřadu vlády. Specialista na právo ve veřejné správě a trestní právo. Zkušený lektor a zkušební komisař. Od roku 2015 tajemník městského úřadu.

 

Mgr. Petra Mašková

Vzděláním psycholožka, zkušená konzultantka a trenérka. Má dlouholeté praktické zkušenosti z oblasti psychologie. Věnuje se tématům komunikace, asertivita a zvládání stresu. Pracuje zejména v oblasti rozvoje zaměstnanců, specialistka na Developement centra.

PhDr. Jan Kubáček

Významný český politolog, VŠ pedagog, specialista na komunikaci a vyjednávání, zakladatel a ředitel výzkumné a mediální agentury. Zaměřuje se na politický marketing a komunikační strategie.

Back To Top