skip to Main Content
+420 608 177 335 [email protected]
Nové Studijní Obory MBA A BBA V Roce 2021 – Management A Právo Ve Zdravotnictví

Nové studijní obory MBA a BBA v roce 2021 – Management a právo ve zdravotnictví

Manažerský institut aktuálně připravuje na rok 2021 nové studijní obory z oblasti zdravotnictví!!!

V souvislosti se změnami a novými potřebami trhu, jednotlivých profesí a oborů pro rok 2021 připravujeme dva zcela nové studijní obory. 

BBA – Management a právo ve zdravotnictví

MBA – Management a právo ve zdravotnictví

 

Studijní program BBA – Management a právo ve zdravotnictví je určen zejména administrativním pracovníkům nebo nižšímu zdravotnickému personálu a dalším, kteří pracují ve zdravotnictví (nemocnice, úřady, zdravotní pojišťovny, soukromé obchodní společnosti se zaměřením na zdravotnictví a další) a chtějí se naučit nebo zdokonalit v základních tématech z oblasti zdravotnictví, jakými jsou například zdravotnické právo, zdravotnická statistika, organizace zdravotní péče nebo hierarchii zdravotnického systému v ČR.

Studijní program BBA Management a právo ve zdravotnictví bude probíhat stejně jako ostatní obory BBA on-line a k jeho absolvování bude potřeba pouze PC a připojení k internetu.

 

Studijní program MBA – Management a právo ve zdravotnictví je vrcholný manažerský program určen nejen zdravotníkům, ale i ostatním řídícím pracovníkům, kteří působí v oblasti zdravotnictví. Jde zejména o pracovníky, mající na starost fungování a řízení organizace nebo jejího celku. Obsah studia bude zaměřen na specifika zdravotnické oblasti, zejména pak na zdravotnické právo, statistiky, oblast hygieny a ochrany veřejného zdraví, farmacii, ale například i personalistiku zaměřenou na age management nebo komunikaci zdravotnických témat. Půjde o unikátní studijní program, kdy jednotlivé předměty budou přednášeny odborníky a TOP manažery z oblasti zdravotnictví v ČR.

 

Přihlášky nebo dotazy můžete již nyní zasílat na emailovou adresu [email protected]  

Napsat komentář

Back To Top