skip to Main Content
+420 608 177 335 [email protected]

Hot linka 8:00 - 22:00

Manažerský institut má v provozu telefonickou konzultační službu, na kterou se mohou obracet studenti, lektoři, zájemci o studium se svými dotazy, připomínkami a žádostmi.

Hot linka je určena pro řešení běžných provozních otázek, ale i konzultací ohledně studijních záležitostí.

V případě, že se ve výjimečných případech nedovoláte, zašlete prosím na telefonní číslo Hot linky krátkou SMS a my se v nejbližším možném termínu ozveme zpět.

Studijní materiály

Každý student profesních programů MBA získá v rámci studia veškeré potřebné studijní materiály, jako jsou prezentace lektorů, skripta nebo knihy předmětné pro každý jednotlivý obor.

Studijní materiály jsou k dispozici všem studentům, kteří mají uzavřenou smlouvu o studiu, a to bez ohledu na účast na přednáškách.

Studijní materiály je možné získat buď v elektronické nebo tištěné podobě.

Individuální konzultace

Manažerský institut nabízí možnost individuální konzultace s lektory jednotlivých předmětů nad rámec stanovených přednášek. Touto možností vyjadřujeme podporu studentům v rámci jejich osobního rozvoje a zároveň dáváme prostor pro řešení individuálních otázek s odborníky na daná témata.

Individuální konzultaci je nutné domluvit předem buď e-mailem zaslaným na adresu: [email protected] nebo na telefonním čísle 776 08 44 80 .

Studijní poradenství

Vedení Manažerského institutu nebo studijní oddělení jsou ta správná místa, která vždy dokážou poradit a pomoci při otázkách ohledně průběhu studia a plnění studijních povinností. S ohledem na požadavky studenta lze při včasné domluvě najít optimální řešení, které studentovi usnadní jeho cestu studiem a při tom budou zachovány veškeré standardy profesních vzdělávacích programů MBA. V rámci studijního poradenství lze řešit otázky ohledně účasti na přednáškách, semiárních prací, diplomových prací, délky studia nebo rozložení plateb za studium.

Neváhejte nás kontaktovat se svými dotazy, jsme připraveni je zodpovědět !

Knihovna a prodej knih

Manažerský institut v rámci poskytování komplexních služeb nabízí studentům možnost zápůjčky knih z vlastní knihovny, kterou neustále doplňuje o aktuální tituly a publikace.

Seznam knih, které jsou aktuálně k vypůjčení naleznete zde.

Manažerský institut rovněž nabízí možnost nákupu knih a skript určených nejen pro studenty profesních vzdělávacích programů ale i široké veřejnosti.

Seznam knih, které jsou aktuálně k prodeji naleznete zde.

AKCE – Při objednávce nad 250,- Kč poštovné ZDARMA

Pro více informací nebo v případě konkrétních dotazů nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.

Poradenství pro další profesní vzdělávání

Při poradenství pro další profesní vzdělávání se jedná o pomoc klientovi se sestavováním jeho studijního či kariérního plánu, posouzení vhodnosti určitého vzdělávacího směru vedoucího k získání potřebné kvalifikace ve vybrané profesi, pomoc při výběru vhodného kurzu, studijních materiálů či metod studia, podpora klienta při volbě nového zaměstnání, provázení obdobím pracovní adaptace po nástupu na nové místo, výběr vhodných rekvalifikačních kurzů pro rozšíření profesních kompetencí nebo třeba podpora klientovy motivace při nutnosti změnit svou dosavadní profesní dráhu.

Ve všech těchto případech je studijní a profesní poradce (neboli poradce pro další profesní vzdělávání) cenným partnerem pro své klienty.

Od června 2014 Manažerský institut poskytuje tuto službu a zajišťuje ji interním členem pracovního týmu.Nemusíte mít tedy obavy, že budete dlouho čekat na termín schůzky. V konkrétních případech jsme schopni poskytnout tuto službu i v rámci VIP servisu do 24 hodin od přijetí požadavku a objednání.

Slovník manažerských pojmů

Slovník manažerských pojmů je dostupný zde.

Back To Top