skip to Main Content
+420 608 177 335 [email protected]
Zcela Nové MBA Public Relations 2022

Zcela nové MBA Public Relations 2022

Studijní program MBA Public Relations vstupuje do roku 2022 ve zcela nové podobě – s novými odborníky a lektory známými z televize a v rámci ČR s bezkonkurenčním obsahem. Začněte studovat již v březnu a do 1 roku buďte profesionály!

Program MBA Public Relations (PR) má na Manažerském institutu historii již od roku 2012. Pro letošní jubilejní desátý rok jsme proto připravili rozsáhlou aktualizaci studijního programu, a to díky skvělým profesionálům z oboru PR, médií a komunikace. Unikátně sestavený studijní program v podání Manažerského institutu nabídne to, co nenabízí nikdo jiný!

Obsah studia je zaměřen na praxi, kterou se naučíte od známých profesionálů, jakými jsou televizní moderátor Karel Voříšek, moderátorka a tisková mluvčí Nicol Lenertová, tiskový mluvčí Vladimír Řepka
nebo známý politolog a komunikační stratég Jan Kubáček.
Tito odborníci mají dlouholetou praxi v médiích, v tiskových odborech i v oblasti vyjednávání.  

Prohlédněte si aktuální brožuru k programu MBA PR s podrobnými profily jednotlivých lektorů BROZURA_PR

Dovednosti potřebné pro komunikaci a vztahy s veřejností byly drasticky předefinovány změnami v sociálních
a digitálních médiích. Svůj vliv stále posilují i samotná média. Stačí jediná chyba a může se zhroutit i dobrý úmysl nebo celkový obraz o konkrétní osobě nebo organizaci. Lidé mají dnes obrovské množství způsobů, kde a jak získávat informace, ale zároveň mnohdy čerpají pouze z jednoho zdroje. V dnešní době je více než kdy jindy nutné nedopustit se chyby a jakékoli téma správně komunikovat – ideálně na první pokus. Studijní program MBA Public Relations poskytne studentům dovednosti správného myšlení, vyjadřování a know-how.

Naučíme Vás správně mluvit, správně psát, používat správná gesta a výrazy a v neposlední řadě Vás naučíme, jak u toho vypadat naprosto přirozeně a sebevědomě. Po absolvování studijního programu MBA Public Relations na Manažerském institutu budete ovládat nejen všechny tyto dovednosti, ale také nastavovat komunikační strategie a získáte zajímavé kontakty a možnosti. Nebudete se učit jen základní poučky a notoricky známá fakta. Studijní program vedou zkušení a známí profesionálové, kteří během jednotlivých kurzů dovolí nahlédnout i do zákulisí celého oboru.

Začněte studovat již v březnu a připravte se na budoucnost a svůj profesní růst.

MBA Public Relations je jednoleté studium (2 semestry, 10 předmětů), které probíhá pouze v prezenční formě, nelze ho studovat on-line, protože v tomto případě je potřeba se potkávat, vyměňovat informace a zkušenosti
a v praxi se naučit triky ze zákulisí.

Cena: 79.400 Kč (konečná cena bez dalších poplatků)

Přihlaste se do 30. října 2022 a začněte studovat ještě letos !!!

Napsat komentář

Back To Top